0 541 819 14 86
  Müşteri Hizmetleri Destek Hattı : 0 541 819 14 86
Kategoriler
MİRAS HAZİNELERİ | ÇİNİ

  Samur Desenli El Yapımı Seramik ve Çini Vazolarımız, her odaya zarafet ve güzellik katan, çok yönlü ve zamansız dekoratif öğelerden biridir. Enfes samur desenine sahip el yapımı seramik ve çini vazolarımız, evinizin dekorunu yepyeni bir seviyeye taşıyacak gerçek bir sanat eserleridir. 

   Samur desenli vazolarımızın her biri, yüzlerce yıllık gelenek ve mirastan ilham alan yetenekli zanaatkarlarımız tarafından ayrı ayrı işlenir. Samur deseninin karmaşık detayları ve fırça işçiliği, vazolarımızın ince kıvrımları ve şekilleri ile birleşince, sizi büyüleyecek ve ilham verecek çarpıcı bir görsel çekicilik yaratıyor. 

   Samur desenli vazolarımız, benzersiz tarzınıza ve tercihlerinize uyacak şekilde çeşitli boyut, şekil ve renklerde mevcuttur. İster klasik, minimalist bir tasarımı, ister cesur, canlı bir ifade parçasını tercih edin, sizin için mükemmel bir vazomuz var !


   Olağanüstü kalitesi ve işçiliği ile Samur Desenli Vazolarımız sadece güzel değil, aynı zamanda işlevseldir ve onları her durum için mükemmel bir hediye haline getirir. El yapımı seramik vazolarımızla evinizin dekoruna incelik ve zarafet katın. 

  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.